| IzZa93 a întrebat:

am o problema urgenta dau funda.
m.am certat cu iubitul pentru ca i.am zis ca nu am chef sa vb cu el la tel si s-a suparat. cum pot sa ma impac cu el. mersi

Răspuns Câştigător
| buburuza2007 a răspuns:

Cereti scuze,spune-i ca il iubesti si ca e totul pentru tine,si numai fa asta pentru ca l-ai jignit foarte tare,daca esti suparata sau esti nervoasa lasa-l sa fie langa tine,pentru ca de asta formati un cuplu, si tu sa faci la fel pentru el, asa va solidificati relatia si va dati seama cat de mult va iubiti, spune-i cat de mult il iubesti si impacati-va, e cel mai bine asa

| IzZa93 explică (pentru buburuza2007):

Mersi` mult de tot` fata chiar m-a iertat

| buburuza2007 a răspuns (pentru IzZa93):

Cu placere, stiu din propria experienta

8 răspunsuri:
| stark47 a răspuns:

In primul rand, daca i spui iubit, evident, il iubesti.o persoana care o iubesti, trebuie sa fie mereu prioritatea ta. cereti scuze fata de el.si incearca sa ti rascumperi greseala cu o fapta buna pentru el

| supradozadenebunie5 a răspuns:

Da cred ca oricine s-ar supara puteai sa ii spui mai delicat dar niciodata nu este prea tarziu pentru ati cere scuze, spune-i ceea ce simti pentru el si ca regreti nespus ca te-ai comportat asa

| XyYx a răspuns:

Pai in primul rand e si normal sa se supere. In al doilea rand spui ca il iubesti. Unei persoane pe care o iubesti nu ii spui asa ceva. Probabil s-a simtit penibil. SUna-l sau da-i mesaj si cere-ti scuze, spune-i ca erai nervoasa si de aia ai reactionat asa, iar pe viitor nu mai face faze din astea.

| CrAzYbOy1332 a răspuns:

Pai poti sa-i spui ca nu erai disponibila in acel moment si ca te durea ceva

| andreeaadi96 a răspuns:

Pai poti sa iti ceri scuze, sa ii spui ca nu o sa se mai repete, ca il iubesti mult si nu ai vrut sa se supere pe tine deoarece nu aveai chef sa vorbesti cu el pentru ca te simteai rau sau ai avut parte de o cearta cu parintii happywinking

| laurlaur_3303 a răspuns:

Daca esti capoasa (capra) si nu il iubesti, cum sa nu ai chef sa vb cu el la telefon, adica ai 12 ani sau...