| Madness345 a întrebat:

Astazi m.am jucat cu o fata. si cum e firea mea, i.am pus mana pe fund dandu.i incet o.palma si s-a suparat laughing cum as putea sa o impac?

5 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Tu esti un adevarat "Madness! Cum D-zeu iti trece prin cap sa faci chestii aiurea? Unele fete sunt mai pudice si se supara daca simt ca ai alt interes pentru ele! Clar ca a inteles ca voiai ceva anume de la ea si ca de asta te-ai jucat cu ea. Mergi la ea cu o floare si niste bomboane alaturi de care scrie-i ceva de suflet ca sa citeasca negru pe alb ca ai intentii serioase si ca ea nu era o jucarie pentru tine! Numai bine!

| Madness345 explică (pentru Caro34):

Frate. in ziua de azi nu ai observat ca fetelor asa le place? Nici nu stiu cum sa o mai dau...

| Caro34 a răspuns (pentru Madness345):

Se pare ca nu la toate le place asta si s-a suparat! Cum s-o mai dai? Fii amabil mereu, nu fa incercari riscante inca de la inceput, cunoaste-o mai bine si apoi vezi ce iasa etc. etc.

| CostinAlamariu a răspuns (pentru Madness345):

Frate, te asigur eu ca nimanui nu-i place sa fie atins fara permisiune. Sper sa-ti puna mana pe fund un pedofil de 40 de ani sa vezi atunci cum e si sa-ti dai seama cat de gresit gandesti. Scrie pe net "#metoo" si citeste acolo povesti de hartuire sexuala. Oamenii de genul ma dezgusta si faci parte din problema. Incepe sa respecti fetele sau vei avea mari probleme.

| Madness345 explică (pentru CostinAlamariu):

Daca le respecti o sa te faca un pampalau prost, timid care te baga in friendzone... nu mai inteleg nimic