| exydexy a întrebat:

Povestea e lungaaa si prea multe chestii "importante " dar pe scurt ne-am cunoscut, placut, am petrecut timp impreuna (doar cand el putea deoarece se presupune ca jobul lui ii ocupa 90% din timp spusele lui). Uneori eram mai bine, altele mai rau, nu aveam nimic oficial desi ne sunam, scriam, ne vedeam aproape zilnic, petreceam cate 2-3 zile impreuna (dupa disparea cam 5 jobullll, abia imi raspundea la mesaj) ma stiau prietenii, familia etc desi era foarte rece, distant si rezervat cu mine era cu totul altceva. Dupa aproape 2 ani nu stiu cum ne-am mutat impreuna si la 1 luna cred l-am gasit cu alta, dar el nu a reactionat in niciun fel, mi-a scris in ziua aceea ca vine un prieten la el, daca e ok si atat. Eu am raamas blocata, nu am spus nimic, am plecat de acasa, dupa la 2-3 zile jobul la obligat sa plece in alta tara, mi-a zis ca pleaca dar in ziua respectiva nu, desi mai plecase si ori venea acasa ori venea la munca si imi spunea acum plec, ma intorc curand. Dupa 2 saptamani aproape eu am hotarat ca nu mai pot si am incercat sa vb despre ce s-a intamplat si el a spus era doar o prietena (eu am prieteni dar nu ii aduc acasa si ne imbatam si stam aproape dezbrăcati) si i-am spus ca plec la care mi-a raspuns deja iti e dor de mine, nu i-am raspuns. Dupa inca o saptamana m-a sunat sa intrebe cand ma intorc acasa, i-am spus ca nu mai ma intorc si mi-a urat norroc... Ce am fost eu pentru el?

2 răspunsuri:
| ValentinMihai78 a răspuns:

Doar o relație sexuală pasageră, nimic altceva!

| Ale21345109 a răspuns:

Buna... Nu vreau sa te supar si nici sa te intristez dar raspunsul e ca s-a cam jucat cu tine si atat... Sa fii sigura ca a facut o constant cu altele!