| AnaissRebeca33 a întrebat:

Buna, am o relatie de 1 an si 10 luni cu un lautar si il iubesc. De vreo 7 luni nu ne mai intelegem absolut deloc ne certam mereu ca e el indiferent si cand il vad ca e indiferent cu mine ma doare inima plang si el in loc sa ma linisteasca sa ma impace el mai rau ma face sa sufar sa plang ..si nu mai suport schimbarea lui deloc imi face rau mereu dar eu tot il iubesc chiar daca el imi face rau sad... si peste 3 luni facem logodna sincer nu stiu ce sa mai fac mi as dori sa fie ca inainte... nu imi arata ca ma iubeste eu il intreb mereu daca ma mai iubeste si el zice ca da. dar nu imi arata ajuta ti ma va rog

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Pai tu il iubesti pe el, dar el? spui ca nu iti arata....se merita? E greu, te inteleg.dar gandeste te la viitor, iti vei face rau toata viata iubind un om care nu iti transmite nimic? Nu trece doar printr-o faza proasta, nu e indiferent de o zi, doua, o saptamana.....sunt 7 luni. Oricat ti-ai dori nu poti sa tragi de un om, de o relatie in cazul asta.

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fereasca sfantul domnisoara tu ai de gand sa te mariti cu un lautar fara scoala? halele maica sfanta nu ai deloc pretentii

| AnaissRebeca33 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Se duce la facultate fai femeie nu mai vorbi prost ca ne suparam

| Violleta2022 a răspuns:

Eu cred ca logodna nu mai poate exista intre voi, atata vreme cat el nu te mai iubeste, te face sa plangi si nu-i pasa de tine.

| AnaissRebeca33 explică (pentru Violleta2022):

Pai si ce sa fac? nu l pot lasa pentru ca il iubesc.

| Violleta2022 a răspuns (pentru AnaissRebeca33):

Serios, nu-l poti lasa pentru ca-l iubesti?
Nu-i bai, te va lasa el curand!
SE pare ca deja a inceput procesul de debarasare, daca tu inca nu ti-ai dat seama, pentru ca asta numai dragoste nu este!

| sofisis a răspuns:

Logodna? Nu cred ca se mai pune problema de asa ceva. Chiar nu vezi ca tu esti singura care mai e in relatia asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru fundita. Ai grija de tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa-l pui sa-ti cante ceva daca zici ca e lautar, si poate si beti ceva si sa vezi ce se rezolva cearta