| AlinaValentina97 a întrebat:

Am o relatie de 3 ani si as vrea sa imi incep viata sexuala. Am 18 ani, credeti ca este prea devreme?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

3 ani de abstinenta si frustrare sexuala atat pentru tine dar mai ales pentru el mi se pare mai mult decat suficienta. Ratiunea a invins, insa victoria obtinuta are un gust amar si lipsit de satisfactie. Ar fi cazul sa va oferiti si un dram de placeri. Succes.Chiar o meritati.

9 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Tu esti singura care poate raspunde la intrebarea asta.
Ce daca au trecut 3 ani?
Vrei asta? Fa-o.
Daca nu, nu.

| neutrino a răspuns:

Nu stiu daca este prea devreme pentru tine, dar cu siguranta nu-i tarziu.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Tu ne intrebi pe noi? Daca crezi ca e ok atunci baga mare, dar protejat. Fizic e ok, moral depinde doar de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e devreme.

| e1xtz a răspuns:

Te asteptam cu întrebările daca ai rămas gravidă dupa ce si-a atins puta de tine...etc.

| Rainmaker a răspuns:

Buna Tina!
Nu cred deloc ca este prea devreme.Nu uita insa sa-l rogi pe partener sa-si puna "caciulita" in orice situatie.

| anonimaaa01 a răspuns:

Daca tu te simti pregatita atunci fa-o! Dragut ca sunteti de 3 ani impreuna si nu ati facut-o pana acum, felicitari! happy

| EuforikcuKappa a răspuns:

Nu te lasa influentata de stereotipurile societatii, foarte multi prosti-moralisti in jurul nostru.
Fa ceea ce simti, cu cine simti si atunci cand simti ca e momentul.
Pace!

| HunkMan a răspuns:

Cam devreme, eu zic sa mai astepti inca 3