| anonim_4396 a întrebat:

Am o relatie de 3 luni cu un baiat, am 20 si ceva de ani..il iubesc foarte mult dar simt nevoia sa fac dragoste cu el...dar mi se pare prea devreme pentru asta si nu vreau sa par disperata si nici sa fac ceva ce as putea regreta mai tarziu. Ideea e ca mi-e teama sa fac asta cu el pentru ca nu sunt virgina si mi-e teama ca nu o sa ramanem impreuna pana la urma si nu vreau sa am o mie de barbati, daca ma intelegeti ce vreau sa spun sad dupa ultima relatie mi am zis ca o sa mai fac sex cand o sa ma marit, stiu ca poate am o gandire mai invechita, nu stiu daca e bine sau rau.voi ce credeti? Va rog, nu fiti rautaciosi, fara batai de joc..multumesc!

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

O fata cuminte și serioasa se vede după caracter, după comportament, dupa cât este de fidela în relație, după impresia pe care o lasă ea, dacă se întâmplă să nu meargă o relație normal ca v a încerca să și refacă viata. Dacă stai într un oraș mic este adevărat ca trebuie sa fii atenta la reputația ta pentru ca majoritatea se cunosc între ei.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

3 luni e suficient. Daca erai cu mine si ziceai nu, te lasam de izbeliste mai mult nu asteptam

| Freya1 a răspuns:

Pai daca tu nu simti inca relatia asta suficient de stransa incat sa aveti intimitati mai asteapta.
Acuma virgina nu te mai poti marita ca nu mai esti, dar daca ai anumite principi macar poti sa astepti pana simti ca te iubeste sincer.

| minrest a răspuns:

Nu are treaba vechimea aici, crezi ca ai facut sex prea usor si nu vrei sa fi carpa barbatilor; o femeie adevarata e pudica. Mai ia-ti un timp, poate vei intelege daca ramaneti impreuna sau nu.

| HadesSs a răspuns:

Daca nu mai esti virgina, nu mai are rost sa astepti eu zic sa te simti bine si poate cine stie va fi el urmatorul sot happy Daca e sa va despartiti o veti face si peste 5 ani.

| Elena9328 a răspuns:

Părerea mea 3 luni, sunt puține.
Mai așteaptă.

| venividivici2017 a răspuns:

Asta cu sexul la maritat,asa cum spuneai tu, e ca si in reclama aia cu Milka daca iti amintesti, ceva de genul "Si marmota invelea ciocolata in staniol " laughing) Da-i drumul, testeaza-l, poate are calibrul mai mare, buzunarul mai adanc si poate ti se indeplineste si dorinta cu facut sex la maritatwinking

Răspuns utilizator avertizat