| Jhoanaa a întrebat:

Am o relatie de 3 saptamani cu un baiat. Ne-am vazut zilnic o saptamana iar dupa a plecat in Franta si acum vorbim pe mess, la telefon, ne intelegem bine. Vine de Craciun acasa. Vreau sa-mi spune-ti parerea voastra. O sa tina relatia pana de Craciun?

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Depinde. Daca a fost dragoste la prima vedere, chiar va pasa de celalalt sau va stit de mici, eu zic ca da.
Daca v-ati vazut atunci prima oara, nici maca nu va cunoasteti bine, atunci nu. N poti sa te vezi cu cineva 3 saptamanai, apoi 4-5 luni sa fie plecat. Nu o sa mearga. Plus ca sunt sanse amri ca acolo sa isi gaseasca pe altcineva.

Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

3 saptamani nu inseamna nimic intr-o relatie, deci nu poti pretinde sa tina ceva ce nu exista.