| Deya_1770 a întrebat:

Buna am o rugaminte la fetele din galati. cine ar fi interesata sa mearaga la salastraight face? ca as vrea sa merg dar mi-e rusine singuralaughing pls pls plscrying

Răspuns Câştigător
| OzVrajitorul a răspuns:

Deya poti gasi acolo fete cu care poti intra in vb cu ele cerand un sfat, etc... si nu are de ce sa-ti fie rusine cu rusinea "mori de foame" treci peste, singura sala pe care o stiu mai frecventata este cea de pe langa Bingo pentru ca este langa minetongue dar mai stiu una ceva mai selecta langa centrul de donare al sangelui...chiar in spatele cladiriitongue are aspect de vilatongue

4 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

Iauzi vorba...de ce sa-ti fie rusine sa te duci singura? ca nu te mananca nimeni, si iti vei face prieteni acolo pe parcurs.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vin eu cu tine laughing cati ani ai?

| Deya_1770 explică:

Mi-e rusine o sa fiu singura ce naibalaughing

| Deya_1770 explică: