| anonim_4396 a întrebat:

[GALATI] fetele cine are vrea sa iasa la alergat pe stadion big grin mie una mie cam rusine dar cu cineva langa mine nu as avea nimiclaughing vreau sa dau jos si fara o dieta si putin sport nu se poatebig grin deci cine e interesatacrying?

5 răspunsuri:
| A12NDRA a răspuns:

Pai as veni eu daca erai din ct, dar asa imi pare rau.

| ionutzu94 a răspuns:

Eu sunt din Galati, si as putea sa te ajut sa slabesti.

| Lorreyn a răspuns:

Pai de ce nu iei o prietena cu tine.Si eu zic ca daca te apuci de innot slabesti garantat un kg intr o saptamana.

| DyaDya a răspuns:

Pai e naspa ca nu am cu cine sa alerg straight faceca prietenele mele ba sunt plecate ba nu stiu cestraight face

| Muchachos a răspuns:

Pe stadion thinking, la Otelul?
eu ieseam la alergat cu un baiat pe faleza, faceam 3 km de faleza de 4 ori big grin, e mai placut.