| jonydd a întrebat:

Maine asa vrea sa merg la sala dar mi-e rusine sa intru. ce sa fac?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti imaginezi ca esti singur si iti vezi de treaba ta cand intri acolo.

| onlyketoops a răspuns:

Gandeste-te ca esti u la sala (esti deja veteran sa spunem) si intra un baiat nou (a venit pentru prima data ca si in cazul tau).Te duci si i dai cu ceva in cap, incepi sa razi de el sau nici nu-l observi? Cand ai o nedumerire punete in locul altei perosane! Nu vreau funda!

| jonydd explică:

Usor de supus greu e facut...

| jonydd explică:

Hmm nati prea inteles mie mi-e rusine sa intru asa. nu ca mi-ar fi frica de aia... asa sunt eu mai ne scos in lume...

| jonydd explică:

Nu stiu dc sunt asa. am vrut odata sa merg dar cand am ajuns acolo ma luau toate alea. aveam asa emotii sa zis. parca aveam cv in stomac. nu stiui dc ma maturizez asa greu in sensu asta. cateodata ma gandesc in trecut si vad cat de mult am progresat in sensul asta al rusini si as vrea sa ma intorc sa fac tot ce n-am facut. apropo stau cam cate 2 samptamani fara sa ies din casa nici macar la magazin. sad

| jonydd explică:

Am prieteni. mai ies la o bere dar nu asa des. pai in casa stau la pc la tv cam atat.

| Dany3 a răspuns:

Ma da tu ce faci 2 satamani in casa? ( sti si eu cam la fel is dar mai tupeist oleaca big grin) doar ca nu stau asa mult in casa mai mult imi pierd timpu in fata monitorului da totusi incearca sa iti gasesti prieteni sa joci un fotbal ceva cautati o prietena nu ai sa stai non stop in casa

| Purification a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie rusine de tine.Iti vezi de treaba ta si nu bagi in seama ce zic ceilalti.

| Alynutza_2085 a răspuns:

Pai, gandeste-te ca te duci acolo cu un rost si in cel mai bun caz ia-ti un prieten foarte bun cu tine, care este mai tupeist si te va face sa uiti ca acolo in sala sunt persoane pe care nu le cunosti:*.

| Cosmin86 a răspuns:

Du-te cu un prieten care a mai fost happy

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Concentreaza-te asupra faptului ca nimeni nu e preocupat de tine. Ia o atitudine degajata, ca si cum nu e ceva nou.

| Sprite a răspuns:

Ia un Sprite in mana si intra dand din cap dupa hip-hop. Adevarul este ca prima data e mai greu, dar cu un pic de exercitiu, o sa intri mai usor datile urmatoare. Succes la imblanzit fiare! happy