| PisoiasPufos a întrebat:

Buna am pus o intrebare daca vreo unul dintre 2 baieti ma plac si cine mi-a raspuns ca la 11 ani nu stiu ce e iubirea si ca cei 2 baieti se jaca cu mine si la un moment dat o sa se plictiseasca si o sa ma arunce la gunoi si o sa ma catalogheze ca o proata are sau nu dreptate

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

La 11 ani ai tai scoala r trebui sa te preocupe cel mai mult in momentul de fata, iar ca este vacanta acum cu atat mai mult, ca sa incepi noukl semestru cu dreptul, si nu sa te preocupi pe ce baiat sa alegi caci tu placi mai multi sau mai situ eu cechatterbox. Inteleg ca vrei sa experimentezi, insa cei ce ti-au spus ce ti-au spus nu ti-au spus degeaba, in mare parte fetele mai mici sunt folosite, asa ca ai mare grija. Referitor acum ca o sa te arunce la gunoi si toti o sa te ia de proasta, pai acum trebuie sa ai grija si cu cine vrei sa umbli, caci daca iti iei un baiat cumsecade si daca acesta te lasa nimeni nu are nimic cu tine, insa daca ai sa umbli cu un vagabont, sorry, dupa toti o sa te arate cu degetul. La 11 ani ai tai trebuie sa stii foarte multe lucruri care poate iti intrec limita ta de a intelege ca nu e totul ca in filmele cu adolescenti ( cant totul se termina cu bine pentru personajul principal) Asa ca ai grija si pune mana pe carte, daca e sa te placa unul o sa iti spuna, mai bate is tu propouri, incearca sa iti dai seama pe cine placi mai mult si care merita.

1 răspuns:
| marcelan25 a răspuns:

Pai,eu ti-am raspuns si optez pentru mihai! Daca ii gelos inseamna ca il deranjeaza prezenta altora in jurul tau! Deci inseamna ca mihai te place mult! Dar inainte incearca sa vezi ce intentii are! Poate ca vrea numai sa se culce cu tine! Mult succes!