| Cariiii a întrebat:

Intrebare pentru baieti: vreau sa stiu cum sa faci o relatie sa tina mult? Si cum sa-l fac sa nu se plictiseasca de mine happy

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Acordă-i spațiu, încearcă să te abții oricât simți nevoia să vorbești cu el de cinci ori pe zi. Că așa, sigur vă plictisiți amândoi, rapid chiar.
2. Ai încredere în el, nu intra la suspiciuni doar pentru că vorbește cu o fată. Nu fi posesivă, geloasă, se va simți sufocat.
3. Nu îi face scandal din orice prostie, nu fi paranoică!
Un scandal = o bulină neagră, un pas spre prăpastie.
4. Fii sigură pe tine, arată stabilitate. Arată că știi ce vrei. Asta mai puțin când vă certați și el chiar are dreptate, iar tu exagerezi, atunci e bine să taci. laughing
5. Fii frumoasă, îngrijește-te. Machiază-te, îmbracă-te cu gust, dă-te cu parfum, poartă cercei, brățări, fii feminină! Orice fata arată mai bine machiată, asta dacă știe să își aleagă machiajul potrivit, prea puține fete sunt perfecte fără, crede-mă, e doar un mit că băieții preferă fetele nemachiate. Primul lucru pe care îl vezi la cineva din punct de vedere al aspectului e fața, după formele.
6. Nu insista prea mult să schimbe ceea ce nu îți place. Dacă fumează și tu ești nefumătoare, lasă-l, e alegerea lui, spune-i doar să nu fumeze lângă tine. Știm cu toții că fumatul dăunează, asta îi place omului, nu faci decât să îl stresezi inutil.
7. Nu fi inhibată sexual, dimpotrivă, băieților le plac tipele care își exprimă sexualitatea cu ei (având în vedere că sunteți împreună). Nu te va face curvă, sau ceva, cum multe fete se tem. Dacă te va face, e un cretin și sunt slabe șanse.

| DulceLup a răspuns:

Nu ai cum. O relatie e frumoasa atunci cand cei doi se comporta in mod natural fara alte eforturi 'antiplictiseala'. Altfel va trebui mereu sa faci acele eforturi pe timp indelungat.

| Eternal a răspuns:

Iesiti la intilniri singuri, vorbeste cu el, fa orice ca sa creada ca e iubit

| RobyGaby17 a răspuns:

În primul rând o relație se bazează pe încredere.
În al 2-lea rând, încearcă să fi mai "perversă" cu el. Asta ne place.
În a 3-lea rând, fă-l mândru că e gagică'tu big grin succes.

| ilovejdm a răspuns:

Nu-l *** la icre!winking