| diana07 a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor.am fost cu un baiat 6 luni. timp in care am fost mereu impreuna.eu i-am cunoscut parinti iar el pe ai mei.ne-am certat un putin.iar el a spus sa nu ne impakam. dupa 2 saptamani sa aflu ca e cu alta.si ca ar fi fost si o saptamana in care era cu mine.m-am certat si cu prietenele mele pentru ca ele au vazut ceva si nu mi-au spus.acum tipa mi-a luat locul. vreau niste sfaturi sa-i despart.nu din rautate dar si ea mi-a facut la fel plus ca nu mai pot de tristete.sau cum sa ma vrea inapoi...cateva trucuri.dar chiar vreau ajutor.

5 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Nu incerca sa-i desparti. Roata mereu se intoarce. Daca-i desparti tu, o sa te desparta si pe tine cineva in viitoarea relatie. Lasa sa-i desparta altii, pentru ca sigur se va intampla asta.

| daassh a răspuns:

Cel mai bine, treci peste si iti gasesti altul(parerea mea), razbunarea e un pacat si nu se merita, daca o persoana afost rau intentionata(adica proast/proasta) trebuie sa fi si tu la fel ca el/ea? Mai bine precum am spus treci pesti si gasesteti alt baiat.Succes!

| Tbx_adda_1981 a răspuns:

Deci uite o chestie care mergeb-)
1)Fa-ti alt id fals
2)Ia o poza cu o fata frumoasa
3)Baga-i id-ul
4)Cucereste-lsmug
Daca nu merge mai am unul b-)
Baga raca intre cei doi spune-i ei ca l-ai vazut pe ala cu alta. fetele de obicei actioneaza mai repededevil si asa ii poti despartii...Nuj incearca si uh..Mult succesclove struck:*Sper ca te-am ajutahappy

| diana07 explică (pentru Tbx_adda_1981):

La a m-am gandit si euhee hee...b nu prea merge pentru ca fiind fosta lui iubita nu o sa ma creada.

| Tbx_adda_1981 a răspuns (pentru diana07):

Pui pe o prietena faceti o inscenare ca v-ati certat si o pui sa se imprieteneasca cu aiahappy
si mergehappy