| MiQutsa a întrebat:

Deci nu stiu ce sa fac : acum cateva luni am fost in spital unde m`am cunoscut cu un baiat, dupa ce am venit acasa el mi-a scris pe net, a spus ca ii plac foarte tare si ca vra sa fim impreuna.Eu am acceptat.Intr`o zi eram la o prietena si el m-a sunat sa iesim in oras, si ca daca doresc sa mai iau pe cineva...eu am luat`o pe ea totusi daca eram cu ea.Ni-am vazut totul era ok, ei se scriau pe net vorbeau despre mine el il mai intreba cum mai sunt eu una alta.si citeva zile in urma eu m`am certat cu el.si am aflat parola prietenei mele ca sa vad ce mai vorbesc ei.si am vazut declaratii de dragoste unul altuia ca cica sunt impreuna si ca se iubesc nespus.si ca ei erau impreuna iar pe la spate el era cu mine si nimeni nimic din ei nu mi-au spus...Acuma nu stiu cum sa procedez, mii fosrte obijduitor si greu___

Răspuns Câştigător
| scump3tea a răspuns:

Nu mai poti sa ii spui prietena, e deja dusman.Sa stii ca baietii nu merita suferinta unei fete.Eu am invatat ca indiferenta doare, si invata si tu asta.Trateazal cu indiferenta ca oricum ei doi nu vor fi mult timp impreuna. Fate ca nu ai aflat asta dar nici cind te va suna el sau ea sa nu le raspunzi o sa vezi ca o sa le para rau. Funda?

11 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Ignora-i! Nu ti-au fost prieteni cu adevarat nici unu.Alta data fii mai atenta cu cine umblii, prietenii se gasesc greu si se pierd repede!

| Punky_8979 a răspuns:

Foarte trist!
Ce sa zic indiferenta doare cel mai tare!
Din ce povestesti el nu te'a iubit niciodata iar ea nu ti'a fost prietena adevaratastraight face
Imi pare rau, dar cam asta este.big grin
Sper sa depasesti momentu', gandeste ca mai sunt si alti baieti(care merita) si alte fete care'ti pot fi prietene adevarate!
Sper ca te'am putut ajuta cat-de-cat:X
Byyewave:*.

| Ea_7898 a răspuns:

Incearca sa discuti foarte serios cu prietena ta, si spune-i tot ce stii despre ei.

Dupa... Daca as fi in locul tau.I-as ignora total pe amandoi, dar sa fi mai fericita decat de obicei, sa le arati ca nu iti pasa.

Crede-ma! asta ii doare cel mai tare:*

| alexrot15 a răspuns:

Daca "ei nu stiu ca tu stii despre ei " te poti folosi de ID-ul prietenei sa-i desparti, iar dupa sa-i spui ei...fii calma

| sabicsuu32 a răspuns:

straight face el e un porc si ea o curva ordinarastraight face

| stelică2695 a răspuns:

Eu nu stiu cum l-ai lasat sa stea de vorba cu prietena ta pe mess, chiar nu stii cat de usuratici si vicleni is baietii?

| ILoveTokioHotel a răspuns:

Spune-i baiatului intr-un "accent" mai "romantic" ca ai vazut ce au vb el si prietena ta si ca ori va despartiti ori se desparte el de prietena ta.
Poate asa o sa inteleaga ca te deranjeaza ffffffff tare relatia "ascunsa".
Funda?

| GhAgHiChAdEbUzZzUnAr a răspuns:

Deci 1 l mana nu stiu cum o mai poti numi prietena p asta.(iop nici daca se despartea d 1 an d zile prtna mea d gagiksu nu faceam loocru asta.deci e o cwrva penala )
2 l mana arata le ca nu iti pasa pina l urma viata merge inainte oh go on
si 3 l mana iti dau 1 sfatwinking poti sa ti cont d el sau nu oh go on După bărbat şi autobuz să nu alergi niciodată. că după o jumătate de oră vine altuwinking
sper ca ti am fost d ajutorwinking
funda?:d

| EuSiPunct a răspuns:

Asa numita ta "prietena " este o MARE curva daca si.a tradat cea mai buna prietena (adica tu ) si prietenul tau un mare bow ...totusi chiar nu trebuia sa ii lasi sa vb prea mult intre ei happy eu asa as fi facut pentru ca sunt o fata ft geloasatongue

| Chocolatte_8068 a răspuns:

Pff... nu o mai poti numii "prietena" oh go on.
cunosc si eu pe cineva tot in aceeasi situatielaughing.
Totusi, treci peste oh go on nu are rost happy.Eu asa as face:p

| gagalitza a răspuns:

Da te intelegg foarte bine.dar prietenii tale trebuie de taiatt miinile