| diana07 a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor.am fost cu un baiat 6 luni. timp in care am fost mereu impreuna.eu i-am cunoscut parinti iar el pe ai mei.ne-am certat un putin.iar el a spus sa nu ne impakam. dupa 2 saptamani sa aflu ca e cu alta.si ca ar fi fost si o saptamana in care era cu mine.m-am certat si cu prietenele mele pentru ca ele au vazut ceva si nu mi-au spus.acum tipa mi-a luat locul. vreau niste sfaturi sa-i despart.nu din rautate dar si ea mi-a facut la fel plus ca nu mai pot de tristete.

Răspuns Câştigător
| roxynutza a răspuns:

Nu rezolvi nimic daca te razbuni, stiu ca probabil esti infuriata, trista, ai fi in stare de orice stiu ca doare si ca te simti tradata dar nu te-ai gandit sa ii ignori pur si simplu? asta poate nu o sa il doara da o sa gaseasca in tine o fata puternica nu o,, crizata,, si o sa spuna Doamne ce am pierdut si numai am, in loc sa zica bine ca am scapat de eawinking nu suna mai bine? :s :*:* succes!

4 răspunsuri:
| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Răzbunarea e arma prostului...
Găsește și tu pe altu...
Să mă ia toți dracii de nu puneți niște întrebări...

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Ia pune-ti pofta-'n cui! cum adica toti dracii? e de ajuns sa te iau eu odata si gata, numai de gatul meu o sa atarniwinking

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru anonim_4396):

Auzi fată mare azi nu am dispoziția chiar bună caută-mă în altă zi

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Bine ciufulici kiss