| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu nevoie de niste sfaturi, pareri va rogsad. Deci cand am inceput scoala pe sem I am cunoscut un baiat care prima oara imi era indiferent dar cu timpul vorbind cu el, stand langa el. M-am indragostit de el FARA SA VREAU! El sta in primele banci iar eu pe la ultimelelaughing si mereu se uita la mine si se uita lung si tandru, ma mangaie in par, se aseaza uneori cu mine in banca ba uneori ma asez eu cu el in bancabig grin. Dar el mi. a zis ca e cu o fata din alt oras si ca o iubeste, a avut incredere in mine si eu l.am ascultat la randul meu i.am zis si eu o pov de dragostehappy. Mi-a zis ca ma place dar el iubeste pe altcineva.Am fost distrusasad. Dupa acum cateva zile m-a intrebat de 2 ori daca vreau sa fiu cu el si eu i.am zis ca nu(am crezut ca face misto de mine sau ca voi suferi) i.am explicat pe mess dc i.am zis ca nu si el a zis ca era pe bune ca chiar ma place. Am regretat si regret, toata lumea incearca sa ne ajute sa fim impreuna desi el a zis clar ca o iubeste paia. Sunt terminata, as vrea o a 3 sansasad, plang in fiecare noapte si nu pot dormi. Si mi-a zis ca uneori il scarbesc ca sunt geloasa pe prietena lui din orasu ala si ca poate nu o sa mai fie cu mine. Ce sa fac?sad Sunt terminata complet.sunt indragostita de el si nu pot sa mi-l scot din minte.Va rog ajutorsad.

Răspuns Câştigător
| patrik_9341 a răspuns:

Uite ce zic eu daca crede ca esti geloasa si mie mi s-a intamplat asta dar nu sunt gelos deci eu as zice ca sa se apropie el si daca nu mere atunci fa tu primul pas dar incearca sa fi atragatoare! baietilor le plac astea:!