| membrugirl2010 a întrebat:

Heihappy. Imi place de un baiat de a10a cu un an mai mare decat mine sh i.am bagat id. ul si am vbit cateceva dar nu f multe chestii sh ieri l.am surprins in timp ce se uita la mine(dar nu cred ca ma place INCA) si nu stiu cum sa. l abordez la scoalabig grinstraight face. Sfaturi? Ms. Funda.

3 răspunsuri:
| Ioanaa_5834 a răspuns:

Spune-i pe mess cal placi si daca poti face ceva in situatia asta. succesc. fundaA?

| DeadAngel a răspuns:

Pai baga-l si tu in seama dar nu fi f insistenta, prefate ca te lovesti de el, incerca sa aveti prieteni comuni si subiecte comune adica inceraca sa vezi ce ii place, ce nu ii place din astea sper ca team ajutata cat de cat pup

| SweetCrazy a răspuns:

Pai e simplu, incearca sa il intalnesti "accidental" si mai intra in vorba cu el! Afla mai multe despre el, ce aveti in comun etc. Daca e sa te placa, o sa iti dau seama!winking