| anonim_4396 a întrebat:

am si eu nevoie de niste "sireticuri" sau cum sa ma comport uneori cu iubitul sa nu par ks moarta dupa el dar totusi sa nu par nici ca nu-mi pasa de el...eu sunt zodia taur si el la fel. de multe ori ne certam din chestii banale dar asta se datoreaza ca suntem ambii incapatanati, orgoliosi si chiar daca il iubesc nu vreau sa par lesinata dupa el.multumesc anticipat.ast raspunsuri si de la fete dar si de la baieti

1 răspuns:
| monyk a răspuns:

Buna, cand iubesti e bine sa lasi orgoliul deoparte si sa ii arati persoanei iubite ca o iubesti si ce mult inseamna pentru tine, dar normal ca asta nu inseamna ca trebuie sa te pui pe tava, sa te arati lesinata dupa el, ca se poate sa isi ia lumea in cap.Eu mai demult ii aratam prietenului meu ce mult il iubesc si a inceput sa se cam joace cu mine ca a vazut ca ii merge, a stiut ca eu tot raman cu el si ca poate face ce vrea cu mine, am fost despartiti si de cand ne-am impacat, nu mai sunt ca inainte, desi il iubesc, sunt mai precauta, ii arat iubirea care ii port dar nu exagerez, adica il sun, dar nu ca inainte de 10 ori pe zi si zeci de sms-uri, asa poti sa faci si tu, cauta-l dar nu asa des, mai tine-l in suspans, de exemplu cand esti geloasa nu te arata, fa putin pe indiferenta cu el dar nici prea tare.