| ladygogo a întrebat:

Ce parere aveti despre zodia taururului la baieti? Iubitul meu este un taur veritabil careia nu am ce sa ii reprosez, este absolu minunat orice moment trait alaturi de el.IL ADOR SI IL IUBESC MAI PRESUS DE ORICE!

Răspuns Câştigător
| 4byby a răspuns:

Taurii isi arata dragostea intr-un fel cu totul diferit de celelalte semne ale zodiacului. Nativii acestei zodii isi iau tot timpul din lume pentru a le arata celorlalti ca ii iubesc.

1 răspuns:
| paramore a răspuns:

Sunt cei mai dulci, simpatici, generosi si scumpici baietilove strucksi prietenul meu e tot taurbatting eyelashessi il iubesc la nebunielove strucklove strucklove struckdar e si foarte incapatanattttt, l-as bate cand e caposlaughing