| Nov a întrebat:

Ce parere aveti de baieti din zodia taur big grin?

11 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

E aberant să judeci o persoană în funcţie de data naşterii.
O personalitate are factori determinanţi din lumea reală (modul cum şi-a trăit copilăria, ce educaţie are, anturajul, etc. etc.) şi nici într-un caz intervalul în care se încadrează data naşterii în raport cu nişte elemente cosmice aflate la milioane de ani lumină depărtare.
Salut.

| Crisu a răspuns:

Mi se par impulsivi, care fac chestii fara sa gandeasca si regreta pe urma. Se comporta destul de frumos intr-o relatie si se ataseaza foarte repede. Baietii taur pe care ii stiu eu sunt foarte "petrecareti" si le place foarte mult distractia. Pun suflet in relatii, dar au mai mult relatii de-alea la vrajeala...

| foxi a răspuns:

Cei mai tari!

| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Baietii taur...am cunoscut vreo 2, si sunt foarte respectosi, galanti, mereu lasa o buna impresie la prima intalnire. Par impecabili. Vorbesc frumos, se stiu purta, nu te plictisesti cu ei, dar nu pot spune nici ca te distrezi de minune. Eu una sunt berbec-de viata, impulsiva, vesela mereu...parca un taur e prea calm pentru mine; dar si ei sunt de viata, si stiu sa se distreze, odata ce-i cunosti mai bine le descoperi si latura mai extrovertita. Daca te iei dupa zodii, atunci sa stii ca, conteaza si zodia ta. Sa fie cumva in balanta. De exemplu un berbec cu o fecioara nu ar merge fiindca fecioara e prea linistita si atenta pentru un berbec agitat. Mie una imi plac zodiile mai pline de viata, glumete, sincere si cu sex-apeel dezvoltat(flirting) precum leii, sagetatorii, capricornii cam asa

| Phutui a răspuns:

Taurii laughing hmm nu stiu ce sa zic [glumesc] eu is taursmugsmugsmug big grin

| FreakyHalloweenBoy a răspuns:

Linistiti, calmi, timizi, romantici tongue, desi uneori [si cu anumite persoane] pot fi foarte incapatanati, nervosi, rai devil[de cele mai multe ori lasa o prima impresie f. buna, dar unii oameni le cunosc si latura mai putin buna] [zic acest lucru pentru ca si eu sunt taur laughing]funda?

| forte a răspuns:

Eu sunt berbec... sincer, ma inteleg foarte bine cu ei.
insa doar ca prieteni foarte bun.big grin
fetele taur, de exemplu, sunt... nu stiu, nu prea ma inteleg cu elelaughing
sunt "total" opuse fata de baietibig grin

| ingeras_4588 a răspuns:

Incapatinati si increzuti in sine, masoara orice pas ce il fac de aceea nu prea des nimeresc in situatii stupide big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt fata in zodia taurrolling on the floorMi se par fff cool...rolling on the floor o. O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din experienta iti spun ca saruta foarte binewhistling
Oana:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Handicapati mentali in mare parte