| ozzyyy a întrebat:

Am si eu nevoie de un mare ajutor.De vreo doua zile se tot ia un baiat de mine.Are vreo 20 si ceva de ani iar eu am 18. S-a intamplat intr-o zi la amiaza cand veneam de la scoala, veneam cu o fata apoi la coltul blocului a venit el in urma mea si s-a tinut de mine pana am intrat in bloc.I-am spus destul de clar ca nu avem ce vorbi ca nici macar nu il cunosc.El tinea cu orice pret sa stau acolo de vorba cu el sau sa merg pe undeva la un suc cu el.Eu nu voiam..trebuia sa merg in casa. Apoi nici doua minute nu aveam de cand ne cunosteam...el a si incercat sa ma sarute.Bineinteles ca l-am refuzat.A incercat de vreo trebuie ori dar nu i-a reusit. Apoi ma tot batea la cap sa ii dau nr de telefon si apoi ar fi hotarat el singur sa ma intalnesc cu el seara.L-am refuzat dar el a ramas cu raspunsul "da".In fine, seara nu am iesit dar l-am vazut ca se tot plimba pe langa bloc la mine timp de o ora.
Apoi a doua zi, adica ieri veneam de la magazin si la coltul blocului iar m-am intalnit cu el.A inceput el ca de ce nu am iesit seara ca m-a asteptat.I-am spus ca nu am putut.am stat cateva minute de vorba..cum a reusit.m-a sarutat o data. Apoi mi-am dat seama ca nu trebuia.i-am spus ca trebuie sa plec el hotarand iar sa ne vedem seara desi am refuzat, am refuzat si sa ii dau iar nr de telefon.Ca apoi seara sa ma sune cineva sa imi spuna ca el ma asteapta la intrare in bloc cu inca trei baieti.Am ramas perplex cand am auzit ca nu era singur.Din ce mi-a mai spus persoana respectiva el e proaspat iesit din inchisoare...iar in trecut se ocupa cu prostitutia.Si daca isi pune pata pe cineva, ori devina cu*va lui ori poate sa isi is adio de la viata.Sunt disperata, nu stiu ce sa fac.Am vorbit cu prieteni sa ma ajute dar toti abia luni ca atunci pot da de un prieten de al lui.
Dar pana atunci mie mi-e si teama sa ies din casa..nu mai pot.Mi-e prea frica!

Răspuns Câştigător
| ozzyyy explică:

Du-te la politie si aranjeaza un flagrant cu ei, spune-le cu lux de amanunt ce se intampla si se va rezolva fara probleme. Si spune-le dracului parintilor ca din asta sunt parinti sa te ajute! Nu te mai feri de ei, ca maine poimaine te vad la stirile de la ora cinci! Gandeste!

13 răspunsuri:
| AntigelMăă a răspuns:

Da...te va fte rau in curpuppy dog eyes

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Suna mai la Politie - 112 - imediat, ce mai astepti, sa te ia prin surprindere?! Paza buna trece primejdia rea! Decat sa regreti, mai bine fa tu primul pas si castiga!

| Deachinio07 a răspuns:

Suna naibi la politie si vb cu familia, cine dracu sa te ajute?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-i faci o poza dar fara sa te vada acel baiat si du-te tu impreuna cu familia la politie! deoarece acolo u ii vei spune ce se intampla si ii vei arata poza acelei persoane si politzia se va ocupawinking
succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic ca da! deoarece politzia nu stie cine este acea persoana doar prin vorbe trebuie sa ii identifice si fata... nu e logic? mai uita-te si tu pe discoverywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pur si simplu ii face o poza faraa ca el sa vada! desigur asta si daca o poate face fara ca ala sa o vada...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am zis asa deoarece e o cale mai simpla, gandeste-te ca o descriere poate avea cateodata intortocheli si pana la portretul sau e mult nu crezi? si na! eu am incercat sa dau o cale maiscrta ce tot ma critici?!

| Azµre a răspuns:

Da ii face un flagrant mare lucru daca ea stie pe unde sta ala si umbla si mai ales ca se leaga mereu de ea, il prinde usor. Dar daca lumea e batuta in cap ce sa ii faci

| lolly a răspuns:

Spune-i mamei tale si nu te mai duce singura la scoala! Nu cred ca vrei sa intrii in "traficul de carne vie", prostitutie.Nu e de joaca, daca este adevarat ai intrat in incurcatura, si esti o victima! Poate urmareste ceva, sigur! Ai grija.

| ozzyyy explică (pentru Azµre):

A mai avut probleme cu politia...si are probleme cu capul la propriu.M-am interesat si politia nu ii poate face nimic.Are foarte multe cunostinte si e liber ca pasarea cerului.

| Azµre a răspuns (pentru ozzyyy):

La cine te-ai interesat tu? du-te la POLITIE si depunde o plangere, cere si o audiere cu comandantul politiei, chiar si cu un procuror in cazul tau! Spunele si parintilor nu e normal asa ceva numai veni cu scuze ca nu are ce sa ii faca! Nu vrea politie sa te rezolva depunde o plangere la tribunal direct pe numele POLITIEI daca nu vrea sa rezolve situatia! Ce dracu va ascundeti dupa deget! Du-te la politiei cu parintii si rezolva problema! Se poate rezolva! Nu veni cu scuze ca nu se poate ca, ala cunoaste pe nu stiu cine si asa mai departe! nu vrea agentul constatator sa faca ceva, cere sa vb cu comisarul nu vrea nici ala vorbesti cu comandatu si gata

| Azµre a răspuns (pentru ozzyyy):

Ps: mai ales ca a avut antecedente si spui ca a iesit si de la inchisoare de curand, il va baga la loc lejer! va e frica de politie ca de ginecolog! N-am vazut asa ceva.

| ozzyyy explică (pentru Azµre):

Gata stati linistiti ca l-am rezolvat. Fara politie dar am reusit pe cale amiabila.Acum si eu sunt inapoi libera ca pasarea cerului dar nici moarta nu mai dau importanta unui golan ce se baga aiurea in seama cu mine