| flavia_7696 a întrebat:

Hey. Vreau sa va cer o parere eu mergeam inspre bunicu meu. Cand am ajuns in fata blocului, era un baiat care tot merge la mama lui. Imi spune sa imi deschida usa am zis da. Dupa aia mi-a spus poate nu este acasa bunicu meu. Eu am spus ca trebuie sa fie acasa. Dupa doua zile cred ca asa era. Erau afara niste baietii in fata blocului, unu dintre iei se uita la mine. Cand am iesit din bloc il aud pe unu dintre baieti la telefon ca spune acum o venit de la bunica sa. Eu de fapt de la bunicu meu veneam.Am mai fost la bunicu meu eu ieseam din bloc eram cu bunicu meu, el venea dupa noi ne-a salutat am vazut ca se uita la mine. Vreau sa mai spun ca el are mai multi fratii, si are alta religie, este mai timid. Sper ca acum ati inteles. Dau fundita

2 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

El tot mergea spre, iar tu, inspre. Si de fapt, nu a inteles nimeni nimic.

| T4ny4 a răspuns:

Cati ani ai de ai scris "iei"(baietii)? feminin plural ar fi "iele"? trist, dar ai chef de povesti de dragoste