| flavia_7696 a întrebat:

Hey. Vreau sa va cer o parere eu mergeam inspre bunicu meu, cand am ajuns in fata blocului, era un baiat care tot merge la mama lui, cand am ajuns acolo imi spune sa imi deschida usa, am zis da, dupa aia ce mi-a spus poate nu este acasa bunicu meu, am spus ca trebuie sa fie acasa, iar dupa doua zile cred ca asa era, erau afara niste baietii, unu dintre iei se uita la mine, eu am intrat nu am stat mult la bunicu meu, am iesit si il aud pe unu dintre baieti, la telefon ca spune acum o venit de la bunica sa eu de fapt de la bunicu meu veneam, si am mai fost la bunicu meu eu ieseam din bloc eram cu bunicu meu, el venea dupa noi ne-a salutat am vazut ca se uita la mine. Vreau sa mai spun ca el are mai multi fratii, si are alta religie, este mai timid. Dau fundita kisskiss

3 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Deci ori is eu prea beata la ora asta ORI chiar n-am inteles nimic din ce ai scris.Sau mai bine zis la ce te refereai.

| gicuu1997 a răspuns:

Daca ai vrut sa intrebi daca va potriviti sau nu? iti spun ca totul deoinde de instincutul tau, si religia nu conteaza, aizi parintii decid pina la o virsta, deci, nu are cine te opri... funda? big grin

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Ok,si intrebarea care e? laughing