| Bufferia a întrebat:

Ok,sunt confuza...Deci,acum un an jumatate,am refuzat un baiat si apoi mi-a placut de el,i-am spus si m-a refuzat el,acum suntem in acelasi liceu si el se holbeaza la mine si nu inteleg de ce, ori cu coltul ochiului ori fix si are momente in care se baga singur in seama si la inceputul anului cand eu eram a 9a el intreba de mine, vorbea cu 2 colege si intreba de mine.Are momente in care fuge in clasa cand ma vede(la propriu,am iesit din clasa s-a uitat la mine si a fugit in clasa)cand o colega a vazut asta a inceput sa rada cu lacrimi laughing) la fel si eu, dar nah tot m-am simtit nasol. Acum am aflat ca ii place o fata de la alta clasa de a 9-a,asta inseamna ca este imposibil sa mai simta ceva + timpul lung in care nu am vorbit cu el.Deci,care este motivul comportamentului lui? Ma deruteaza si nu inteleg,el nu e asa cand nu sunt in preajma,asa spune o prietena,am rugat-o sa afle ca sa stiu daca problema este legata de mine sau e el speriat de bombe. Mentionez ca pentru varsta lui nu e ok cum se comporta, el :17 ani eu:15 fac 16 si da inca simt ceva pentru el,altfel nu mi-ar pasa si nu,nu face asta din prostie sau altceva pentru ca el nu e prost sau ceva de genul. Este genul de persoana calma si rationala, dar acum imi vine sa il strang de gat.

2 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Ce situaţie complicată, uite faţa mea : http://weheartit.com/......605/search
P.S : nu îl mai băga în seamă

| Bufferia explică (pentru Idkidk):

Deci... Vreau sa stiu de ce se poarta asa, nu sa il ignor.