| AnaaMariaa123 a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat.

Am 15 ani si vreau sa imi fac suvite si nu stiu ce culoare mi s-ar potrivi.

Am tenul masliniu, parul saten inchis si ochii verzi.

O idee va rog.

7 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Dacă șuvițele ți le faci la părul din cap, scrie întrebarea la categoria care trebuie nu aici.

| Badboi a răspuns (pentru Hammurabi):

Bine zis

| GAMERQUEEN2021 a răspuns (pentru Hammurabi):

Ce te priveste? Macar pui si tu un rasp decat sa comentezi categoria, ca nimeni nu prea o mai baga in seama

| Hammurabi a răspuns (pentru GAMERQUEEN2021):

Ăla a fost răspunsul meu.
Ce te privește pe tine ce răspund eu?

| MihaiNicu23 a răspuns:

Cred ca blondul ar merge bine.

| GAMERQUEEN2021 a răspuns:

Zic sa iti pui culori deschise un verzui usor.

| iulya2299 a răspuns:

Depinde cât de dispusă ești să ieși în evidență. Mi îmi plac la nebunie șuvițele roz sau roșii, într-o nuanță puternică, iar dacă spui că ai ochii verzi, sunt sigură că ți-ar sta și bine. Acum însă, s-ar putea să ți se pară prea strident. Și șuvițele verzi sunt drăguțe, dar la tenul tău, nu un verde puternic.