| Gabyy19 a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat. Vreau sa fiu cu o fata, si nu stiu cum sa incep.Mentionez ca ne cunoastem bine.Am nevoie de ajutor.

6 răspunsuri:
| FrozEenSoul a răspuns:

Hmmmm, incepe prin ai face complimente, comunica MAI mult cu ea big grin, daruiestei cate o floare, invit-o in oras si acolo poti sa ii spui fraza de baza "Vrei sa fi cu mine? puppy dog eyes" Bafta si succes!

| MasterYoda a răspuns:

Spune-i ca esti insarcinat... cu ea! tongue

| z0r3Ns3n a răspuns:

Fuzzy apropo de raspunsul tau ca suntem prieteni buni intre baieti. Daca ma bag sa o apar pe o fata o sa zica toata clasa ca m-am indragostit de ea...asa sunt unii colegi.

| Misspink12 a răspuns:

Salll Gabyy cu ce te pot ajuta

| Gabyy19 explică:

Andrei are dreptate...

| FuZzY_3230 a răspuns:

Deci va cunoasteti? Sunteti prieteni? Cati ani aveti? In primul rand, incearca sa te apropii de ea, cum poti, proiecte la scoala, condu-o acasa cu motive ca ai si tu treaba pe acolo. Poarta-te frumos cu ea, ajut-o, protejeaz-o. Baietii sunt punctul de sprijin al fetelor, incearca sa fi si tu asta. Daca sunteti prieteni buni e posibil sa te refuze si sa-ti spuna ca te vede ca pe un prieten. Aici merge o alta chestie care am incercat-o si mi-a reusit. Distanteaza-te. Nu mai vorbi cu ea, las-o sa se bage in seama. Incearca sa te imprietenesti cu prietenele ei, mergi si trage de fiare, fa ceva care s-o impresioneze. Sa vada ca te-ai schimbat si nu esti vechiul tu. Nu trebuie sa te schimbi pentru ea insa e si sanatos sa te cizelezi putin. Vezi cum merge si spune-mi!