| alexuuu12 a întrebat:

Hey.am nevoie de niste sfaturi.pentru vestimentatie.de obicei ma imbrac bine.am atatea haine dar uneori nu stiu cum sa le combin.si mi-ar fi de ajutor. Funda:X.pls

Răspuns Câştigător
| Asdffd a răspuns:

Incearca pantaloni scurti cu un tricou/maieu bagat inauntru cu un colier etno si o curea maro, o bandana hippie, si multe acesori.
Pantaloni scurti cu o bluza 3/4 sau chiar lunga pentru a scoate in evidenta picioarele.
Un maieu roz cu o fusta cu floral print si o curea[sau fara3.cu o pereche de sandale romane.
Pantaloni rupti[Bershka

7 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Cand nu sti cu ce sa te imbraci poarta o pereche de jeansi negri si un tricou alb sau o bluza neagra nu foarte decoltata.

| Asdffd a răspuns:

Nu stiu de ce nu mi sa scris tot rapunsu.
Dar cuntinui acum:
Pantaloni rupti[Bsk cu un tricou larg si unul alb pe dedesubt cu o pereche de conversi.
Jeansi albastri[Bsk.un tricou in dungi [Pull&Bear.bescheti[Bsk
O fusta in dungi[Bsk cuo pereche de sandale albe si un maieu alb,larg si desenat o girafa,elefant,maimuta, caine, etc...cu negru.

| Hallie a răspuns:

Hi alexuuu12.In aceeasi situatie eram si eu pana acum ceva timp; dar, am dat peste un site foarte fain si cand nu stiu cu ce sa ma imbrac ma inspir de acolo. www.chictopia.com :) O sa vezi ca o sa-ti placa.Sa ai o zi frumoasa, pa pa.

| alexuuu12 explică:

Mda.dar eu speram niste sfaturi mai multe stii. poate niste siteuri dar mc oricum

| Zozolika a răspuns:

Poi depinde si ce stil de haine ai sau porti sau iti place de ex poti sa combini pantaloni scuri cu multe accessori, o vestuta si un tricou larg si lung, Sau mai poti folosi jeansi cu tricouri mulate. Sau daqca nu stii cum sa le combini du-te la magazin si cauta niste haine potrivite si asortate cu o bluza care o ai sau jeansi ceva pe acolo trebuie` sa gasesti.

| SiLviA_2797 a răspuns:

Daca nu sti cu ce sa te imbraci, poti sa recurgi la combinatie. Orice haina poate fi combinata cu ceva, dar trebuie sa stii cum.De ex.culoarea negru si alb merg cu orice,dar movul merge cu rosul, cu galbenul, bejul si maroul.Verdele si galbenul merg cu culorile pastel.Albastrul mai mult cu negru si alb, si poate si bej.Cu culorile neon trebuie avut mare grija caci sunt foarte puternice deci nu lua numai un singur obiect vestimentar sau un accesoriu de culoare neon.In vestimentatie mereu trebuie sa indraznesti sa pui o pata de culoare[de ex.Ai pe tine o pereche de blugi normali,o bluza alba sau bej si poti pune un lant rosu sau mov sau orice alt accesoriu mai colorat(o curea,o geanta,cercei,bratari,o bentita pe par,o agrafa, etc)si asa se formeaza pata de culoare)]. Sper ca ti-a fost de folos raspunsul meu.O zi buna, PA!

| iulia_4243 a răspuns:

Eu zic ca ar fi bine sa nu le conbini ca nu mai ii la moda, sau daca nu cere ajutoru unui specealist