| Honey_9348 a întrebat:

am si eu nevoiue de ajutor. m-am desp de pr meu care este si coleg cu mine, mie imi place ff mult de el dar el nu sta cu fetele mai mult de o luna. IN clasa ma tine in brate ma musca se comp exact ca inainte sa stea cu mine, dar el nu vrea relati de lunga durata si nu vrea sa se impace cu mine dar nici nu ma lasa...as dori un sfat ceva. mersi:*

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Un barbat care vrea sa fie cu tine, in mod cert nu te musca in clasa. Poate doar un barbat care vrea sa-si bata joc de tine, daca il lasi.

| Elena1234456 a răspuns:

Ignora-l.Ma dezgusta aceste specimene, cred ca totul li se cuvine. E cumva capricornhee hee laughing?

| madagascar a răspuns:

Invata-ti sa fi-ti apreciate fetelor, va lasa-ti umilite usor.nu va lasa-ti ametite de toti fraieri ca nu se merita.invata-ti sa fi-ti femei nu carpe de sters pe jos, trebuie aveti si voi demnitatea voastra.

| doc a răspuns:

E foarte orgolios si idiot ( e cumva zodia pesti?)
Pur si simplu prefate ca nu-ti mai place de el si ca nu vrei sa mai ai de-af'ace cu el... date pe langa prietenul lui cel mai bun si flirteaza cu el (cu prietenul lui). Ai sa vezi ca o sasi dea arama pe fata si sa nu ii acepti alta relatie decat cea de iubiti

| Krisaliz a răspuns:

Tinand cont ca sunt la fel (ha ha ha, stiu), poarta o discutie cu el si vezi ce isi doreste. eu sunt omul care zice "da o sansa". dar cu grija. nu te arunca in cap din prima. ai grija de sentimentele tale prima oara si apoi sa iti pese de celalalt. cel putin la inceput.

cat despre muscat si alte alea... e posibil sa fie atras sexual de tine, mai mult decat sentimental.
revin. sfatul meu: discutati.

| Honey_9348 explică:

Da este capricorn.la fel ca mine

| Honey_9348 explică:

Este capricorn.la fe ca mine

| Honey_9348 explică:

Da este capricorn...ca mine

| elena10 a răspuns:

Pai stiu cum e pentru ca si eu sunt cam in aceiasi situatie. Ignora-l. Baiatu' o face pe inabordabilul. Arata-i ce pierde daca nu e cu tine fara sa-si dea seama ca-l placi.:d

| Sun_6934 a răspuns:

Simpatia e ceva trecator, cu atit mai mult ca in asa caz e pe deasupra si ceva superficial. Nu ai nevoie de o persoana care nu te pretuieste. Gindeste-te si singura. Succes!

| vasia_3150 a răspuns:

Nu-l mai baga in seama! E genul de baiat "hit and run" care nu stie ce e responsabilitatea si respectul pentru cei din jur. Avand in vedere ca sta doar o luna cu o fata demonstreaza faptul ca nu e serios sau ca vrea numai aventuri. Acuma e alegerea ta: vrei sa fi o aventura sau ceva mai mult? Daca vrei sa fi o aventura fi cu el daca vrei mai mult gaseste-ti pe altu!