| anonim_4396 a întrebat:

Cand am inceput clasa a 9-a, mi-a placut de un coleg si lui de mine, dar l-am refuzat pentru ca nu avea un vocabular tocmai decent si se purta urat cu ceilalti, iar acum se tot ia de mine si nu ma lasa impace, a inceput chiar sa faca glume pe seama mea si se tot ia de aspectul meu. Credeti ca ma mai place? si vrea sa-mi atraga atentia? sau sa se razbune?

Răspuns Câştigător
| maria ;x a răspuns:

Bunakisslasa-l sa vorbeasca, se va plictisi, nu i da atentie,, ca asa sunt unii baietiwinking
pup. funda?big grin plssslove struck

5 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Opusul iubirii este Indiferenta, nu urawinking
Deci ignora-l!

| georgegs a răspuns:

Sa-ti.atraga.atentia,.

| maria ;x a răspuns:

multumesc mult pentru fundahappy
daca mai ai nevoiie de ajutor anunta-ma
kiss

| 1235678907452352 a răspuns:

Da inca te mai place si din aceasta cauza incepe sa te ia la misto sa se dea "smecher" si sa-ti arate ca poare face tot ce vrea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate sa le vrea pe amandoua.Probabil ca stie ca nu te poate avea si incearca sa se razbune in asa fel incat sa cedezi tu si sa fii cu el. Ignora-l total, se v-a satura singur sa se i-a de tinelaughingLasa-l sa vorbeasca cu peretiihappy