| oAnime a întrebat:

Deci:
-am un coleg in clasa care nu ma lasa in pace.
-vrea sa stea cu mine in banca da nu ne lasa profii.
-sta numai cu mine in toate pauzele.
-in ore ma striga mereu.
-se uita numai la mine.
-ierii,am stat 10 minute la el in brate si ne plimbam prin clasa.
-ma ia de mana.
1) Vreau sa stiu daca ma place.
2)Funda pentru cel mai bun raspunslove struck

Răspuns Câştigător
| Eternitas a răspuns:

Dacă e obsedat de tine probabil îl atrage ceva. Dacă te ia de mână, dacă te strânge în braţe şi dacă vrea să stea cu tine-n bancă, te strigă în oră, sunt semne că te place! Fără îndoială!hee hee

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NeimaginabilA a răspuns:

Acum depinde si cati ani aveti, daca sunteti de 11-12 ani nu vrea sex

| oAnime explică (pentru NeimaginabilA):

Avem 16 ani.Si stiu sigur ca nu vrea sex.=]]CA nu e obsedat de sex.

| NeimaginabilA a răspuns (pentru oAnime):

Vezi sa nu te-nseli, a te gndi la sex este o obsesie acceptata din punct de vedere social.

| hippy16 a răspuns:

Sigur de place. Dar ai grija sa nu fie vreun smecheras care se poarta asa cu mai multe fetebig grin dar daca nu e sunt semne clare ca te place:*

| oAnime explică (pentru hippy16):

Numai mie imi face asa.Si la ore ii ramane privirea fixata pe minelaughing

| hippy16 a răspuns (pentru oAnime):

E clar! te placebig grin

| oAnime explică:

Nop nu stiu ce sa zic.Dar tipu e obsedat de miine.