| claudiu_9632 a întrebat:

am si eu o curiozitare,intrebarea mea e mai mult pentru fete! voi ce parere aveti despre baieti care se epileaza,se penseaza etc?

11 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Sunt metrosexuali ->bravo lor pentru ca au grija de felul cum arata, au grija de corpul lor in general!

| EvilThoughts a răspuns:

Eu sunt total de acord!happy
De ce sa arate doar fetele bine?

| MaDeclarFan a răspuns:

Mie mi se par niste baieti ingrijiti si chiar imi plac foarte mult, nu suport nicidecum baietii neingrijiti happy

| 000Diddy000 a răspuns:

Am o parere buna in general bravo lor ca au grija de aspectul lor fizic si au hotarat sa faca aceste lucruri ca unii baieti mai mult de frica nici sa nu auda de asa ceva...laughing de ce sa fie epilatul, ensatl numai ppentru fete? baietii nu trebuie sa arate si ei bine ca sa avem de unde alege?laughing

| SarahMaria a răspuns:

Bravo lor! Tot respectul pentru ei! Foarte bine ca au grija de ei!

| BonneLess a răspuns:

Sunt de acord cu pensatu` ca pana la urma si barbatii trebuie sa se ingrijeasca dar nu si sa se epileze pe picioare sau pe maine, in alte parti poate...hee hee

| ManoleAndreeaMaria a răspuns:

Sunt metrosexulai... sau depinde acum de caracterwinking unii sincer acum... pot fi si gay. dar in general sunt metrosexuali deci stay chillhappy

| Hash001 a răspuns:

Daca as fii fata as iubi un rus cu sprancenele lipite.

| amour a răspuns:

Hmm nah.eu ii consider ''sexy''. dar epilat nha nu pe picioare.in partile intime mai degraba big grin! si pensat nu exagerat laughing

| ingeras18 a răspuns:

Buna pai eu sunt de acord cu ei, nu vad nimic rau in asta in plus pe unii pensatul ii schimba fizic in cocluzie sunt de acord si eu chiar le-as sugera baietilor sa faca asta...winking

| dariarebd a răspuns:

Sunt niste baieti bine crescuti si care stiu sa se ingrijeasca happy