| Denis_5853 a întrebat:

Cum este gta 4? dati-mi raspunsuri detaliate. fundita :*:*:**:*

1 răspuns:
| DeadlySilence a răspuns:

Pe scurt,este destul de bun,poveste interesanta de asemenea mediul in care au loc este larg si variat,modul in care Niko Bellic[personajul principal] se "misca" este variat ca si cum ar fi in viata reala,te duci la intalniri cu femei pe care le cunosti "online" la internet cafe din oras,activitati precum darts,boling sau sa bea cazul in care e dificil sa'l controlezi,partile rele ar fi ca personajul e cam uratel,masinile nu sunt toate noi si poate mici bugu'ri in functie de cum iti merge pc'ul, pe scurt, e un joc acceptabilwinking eu zic sa'l incerci si sa aflii daca iti place sau nu.