| Mihaela369 a întrebat:

Salut.Am 18 ani si azi iubitul meu m-a invitat la el diseara..Cred ca stim cu totii ce se va intampla.El este cu un an mai mare,nu mai este virgin, dar eu inca sunt... Daca ati putea sa imi dati niste raspunsuri detaliate despre ce trebuie sa fac inaintea actului sexual si in timpul acestuia...Dau funda celui mai detaliat raspuns

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Parca mai ieri erai clasa a VIII-a, iar acum ai 18 ani. Cum ai reusit?

| Alcyon a răspuns:

Nu uitati sa va PROTEJATI. Multi au impresia ca prima oara n-ai cum sa ramai gravida si-o fac fara prezervativ. Nimic mai gresit. Spermatozoizii nu tin cont de faptul ca tu esti fata mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Mihaela. Nu e nimic extraordinar ce ar trebui sa faci. Doar simte-te bine. Fa un dus inainte si daca stii ca ati mers la o plimbare sau ceva, poti face si un dus la el sa fii sigura ca esti curata.

In rest, fii cat se poate de relaxata, si simte-te cat poti tu de bine. Ahh, si ai grija sa nu ramai punandu-l sa foloseasca protectie.

O zi placuta si sper ca te-am putut ajuta happy

| Green66 a răspuns:

Înaintea actului sexual aveți nevoie de un preludiu de cel puțin 30 de minute, după acest preludiu el va încerca să te defloreze, iar cu eforturi mari va reuși(acum vei putea spune că ești femeie). În timpul actului sexual tu trebuie să scoți anumite sunete, de exemplu " OOO! AAAA! MMMMM! SSSSS!" la interval de 3 secunde. Nu uita să-l obligi să folosească prezervativul. La finalul actului sexual va trebui să-i dai un pupic pe frunte, să-l iei în brațe și să-i spui că e cel mai bun silly

| ancutzamiha a răspuns (pentru Green66):

laughing))))))))))))))

| jane24 a răspuns:

Daca vrei intr-adevar sa faci acest lucru, du te la el acasa, si ii poti spune ca esti virgina, asa va fi mult mai usor