| RoXxy_7204 a întrebat:

Buna :* am si eu o curiozitate.
Daca un baiat se termina in partenera lui dar facand sex anal. sperma de acolo poate ajunge in vagin apoi fata aceea sa ramana insarcinata? "*
Funda

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dca s-au respectat regulile minime de igiena (fata s-a spalat imediat, avand grija sa nu ajunga sperma pe vulva), riscul de sarcina este minim. Regulile minime de igiena spun ca la sexul anal e obligatoriu prezervativul, asa ca este posibil ca acest cuplu sa fie unul mai putin prieten cu apa si sapunul. In conditiile astea, exista probabil un oarecare risc, imposibil de cuantificat, dar edstul de mic.

| ascovit a răspuns:

Ei bine, spermatozoizii sunt destul de bagacios, insa, cred ca ar trebui sa ii trimiti un mesaj despre curiozitatea ta lui @Brigaela, pentru eu consider ca ea stie raspunsul!

| Азбука a răspuns:

Da, traverseaza cavitatea nazala si ajunge fix in vagin.

| vlaaddd a răspuns:

Ca sa ramana insarcinata trebuie sa isi dea drumul in vaginul ei. Deci ce ai spus tu nu este posibil.

| porto89 a răspuns:

Nu e absolut nici un risc de sarcina.dar raman bts-urile :-| in fine placerea e deosebita iti spun din proprie experientza

| ioana_8925 a răspuns:

Raspunsul e "nu"

| diesel94 a răspuns:

Raspunsul e " DAAAAAAA " se poate scruge din anal in vagin doar nu ramane acolo /.

| MihaelaDart a răspuns:

Cazuri rare ca sperma sa curga din anus spre vagin, acum depinde si ce pozitie adopti.

| adina_8849 a răspuns:

Nu poate ramane insarcinata si nu are cum sa ajunga in vagin e exclus.dar de ce faci tu sex anal cand ai un vagin pentru ce crezi ca il ai sa faceti tot sex ca homosexuali deci pe bune nu inteleg fetele care accepta sexul anal iar baieti care cer asta eu cred ca ar putea sa o faca si cu un baiat ca tot acelasi dos are. bafta!

| Xmadness a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata da daca bagi degetelu si scoti putin si trAnsporti in vagin exista un risc laughing

| calin3003 a răspuns:

Weak... ce scarbose vorbe mai scoti.

| BuBu_5403 a răspuns:

Da se poate dar nu in tot deauna

| TheEdikEm a răspuns:

Da, si scoti copilu' pe fund!laughing

| LAPD a răspuns:

Nu