| Lavy_5946 a întrebat:

am o intrebare si mentionez inca de la inceput ca nu este vorba despre mine big grin ci este o pura curiozitate big grin Daca un baiat si o fata fac sex anal si el se termina inauntru fara niciun fel de protectie, ea poate ramane insarcinata? big grin

Răspuns Câştigător
| ZaineaM a răspuns:

Nup.deoarece sunt doua "gauri" diferite. anusul cu vaginul nu au nici o legatura.ramai insarcinata atunci cand smermatozoizii ajung la ovar. uita-te pe net la corpul uman sa vezi ca nu au nici o legatura. funda?

3 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Documenteaza-te daca tot te pasioneaza sexul anal. Nu este o rusine sa-l practici, este o rusine sa nu detii nicio informatie.
"...nu este vorba despre mine, ci... blablabla" - asta pica! laughing

| VadTot a răspuns:

Copil fara minte nu este vorba despre tine? dar despre cine este vorba despre bula? Hai nu te mai rusina si trebuia sa spui sincer ca ai facut si tu un sex anala cu prietena ta si din greseala fara sa vrei ai terminat in ealaughing)Si acum colac peste pupaza te ai speriat crezind ca va ramne insarcinatalaughing) laughing

| simonaelena64 a răspuns:

Nu deoarece sunt doua "gauri" diferite. anusul cu vaginul nu au nici o legatura.