| crruu a întrebat:

Am si eu o dilema: ce parere aveti despre diferenta de varsta dintre cei 2 parteneri? Are ceva daca e mai mare?

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,in general nu conteaza varsta atat timp cat exista iubire, prietenul meu e mai mare cu 5 ani ca mine si diferenta asta nu a contat nici macar o secunda.Depinde oricum, nu e totuna sa fie diferenta de 10 ani sau sa fie de 50...

| tabittha a răspuns:

Diferenta de varsta reprezinta cateodata o problema in momentul in care e mult prea mare si partenerul ar putea fi ca si unul dintre parintii tai, in rest, doar compatibilitatea ar fi singura problema.

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Dragoste sa fieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:X:X:X:X:X

| justDaisy a răspuns:

Depinde cu cat anume este mai mare... nu ai specificat

| teroristu_7134 a răspuns:

Daca e mai mare de 20 de cm s-ar putea sa te doara

| Dayaniss a răspuns:

Nu prea conteaza asta atat timp cat va iubiti. Pr meu este mai mare decat mine cu 5 ani si ceva, dar ne intelegem super. Bine nu poti sa iti ei unul sa fie de 2 ori mai mare. sper ca te-am ajutat :*

| steta23oliver a răspuns:

Nu conteaza ca el este mai mare decat tine, ci este normal lucrul acesta, ca barbatul sa fie de varsta mai mare decat femeia, nu cu mult si cu cativa ani. La mine este invers eu sunt mai mic decat prietena mea cu 4 ani, si am 28. Daca exista iubire si dragoste nimic nu mai conteaza intr-o relatie. daca mai aveti si alte intrebarebari, va rog cu incredere. bye bye!