| RossaAndreea a întrebat:

Buna am si eu o dilema cunosc un baiat de 18 ani care imi place foarte mult el zice ca ma place dar nu m-a intrebat daca vreau sa stau cu el iar verisoara lui mi-a spus ca are prietena si acum intrebarea sa il cred pe el ca ma place sau sa o cred pe verisoara lui laughing nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| xXx_6966 a răspuns:

Credei pe amindoi.pentru ca si eu am prieten si o iubesc dar e o fata de care imi place.si chiar daca imi place de acea fata nu voi renunta la iubita mea.

1 răspuns:
| Virkno a răspuns:

Pai faza e ca poti sal intrebi pe el inca odata si daca-ti da acelasi raspuns intreaba-l daca are prietena, nu stiu cum as proceda sincer...winking