| Eusunttu a întrebat:

Acum cateva luni un baiat m-a intrebat daca vreau sa stau cu el, iar eu i-am spus ca nu stiu.Normal,toate fetele ii spun direct da, s-a suparat si nu a mai vorbit cu mine.Acum are prietena, dar tot vad ca ma place, poate numai eu vad dar nu stiu.Acum nu stiu daca ma mai place atat de mult ca inainte.Nu stiu daca ar mai trebui sa il astept...

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Tu fi serioasa, da' cine ii ala, cumva Brad Pitt sau fat frumos cu stea in frunte?
Lasa-le pe altele sa umble dupa el (ca mustele dupa...), nu te incurca cu un tip neserios ca si el (ar mai ramane sa te si indragostesti de el, si el, dupa cum ii e felu', sa te lase cu ochii in soare).

| pitcrv a răspuns:

Nu terebuia sa ii spui ca nu sti trebuia sa te lase un timp sa te gandesti, e posibil sa simta ceva pentru tine si sa fi cuplat cu cineva doar sa te faca geloasa

| mary_1521 a răspuns:

Daca chiar vroiai sa stai cu el acceptai de prima data sau daca nu puteai sa-i spui sa astepte o vreme nu sa-i spui direct nu ca nu este normal cred ca sa simtit prost, si nu cred ca are rost sa mai stepti

| THC26 a răspuns:

Si care'i intrebarea?

| Eusunttu explică:

Intradevar...cam asa e.Dar singurul lucru care nu imi place este ca el crede ca sunt,, indragostita,, de el si na.