| anasweetly a întrebat:

Un baiat de la prietena mea de la bloc(acelasi din intrebarea precedenta) se uita mai mereu in ochii mei cand face ceva sau zice ceva, dar aseara(26.09.2011) un prieten de-al lui a venit langa mine si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu baiatul asta, iar eu i-am zis ca nu e adevarat ce se spune, ca imi place de el si ca vreau sa fiu cu el, dar, mda, mie imi place un pic de el, dar nu vreau sa se afle pe acolo pentru ca sunt multe barfestraight face Nu stiu ce sa fac si ce sa mai credstraight face Sfaturi, va rog?!

4 răspunsuri:
| Useria a răspuns:

Fii cu el si nu baga in seama barfele ca sigur va potriviti

| kiki22 a răspuns:

Eu il intrebam daca are nevoie de avocati. ii dadam o replica gen: el nu'i in stare sa vina sa zica, are nevoie de avocati? atunci cel ce ti'a zis sunt sigura ca nu te'ar mai fi deranjat, iar daca celalalt in mod sigur daca era adevarat ca te place venea el la tine si iti zicea. arata putina indiferenta, pe barbati ii omoara astahee hee succes :*

| Ginaa a răspuns:

Eu zic sa stai de vorba cu el cu acel baiat care va tot priviti in ochii, sa discuti cu el liber si sa exprimati tot ceea ce simtiti si ceea ce va doriti unul de la celalalt fara sa intervina cutare si cutarescu, doar asa vei afla ce poate fii pe viitor, si barfe exista peste tot daca stai sa te iei dupa gura lumii n/au sa ajungi nicaieri, cel mai bine este sa vorbesti cu el deschis

| OanixXx a răspuns:

Trebuie sa faci ceea ce iti spune inima. daca chiar il placi eu zic sa treci peste toate barfele celorlalti oadata si odata o sa inceteze...