| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o dilema.

M-am gandit sa ii daruiesc iubitului meu un carnetel ( un fel de jurnal ) de ziua sa. Nu stiu cat de buna este ideea si cat o sa fie de apreciata, dar cred eu ca ar putea fi ceva daruit din suflet.

Problema este urmatoarea: nu stiu ce anume sa contina. Ar trebui sa scriu doar eu ( de exemplu, motive pentru care il iubesc, amintiri comune ), sau sa fie un jurnal comun, in care sa scriem pe rand experiente traite impreuna, din punctul fiecaruia de vedere?

As dori daca se poate un sfat, o opinie despre aceste doua posibilitati si daca se poate, legat de prima posibilitate in care trebuia sa scriu doar eu, alte idei in afara de cele mentionate de mine.

Desigur, va puteti gandi si la alta optiune ( ce altceva as mai putea scrie ). Sunt deschisa la noi opinii.

Multumiri big grin

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Ai putea pe prima poza sa imprimi un sarut. Si apoi poti scrie caeva ganduri despre tot ce a fost mai frumos in relatia voastra. Scrii tu jumatate de carnetel si restul i-l dai lui sa il completeze.

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Eu zic ca la inceput pe primele file sa iti scrii tu impresiile (numai de bine desigur laughing ), iar apoi pe parcurs sa scrieti amandoi, daca s-ar putea chiar zilnic cateva idei din partea fiecaruia, notand si data bineinteles.succes!

| Dan a răspuns:

Si o sarutare dulce este bine venita din partea ta! Noroc in love!

| BlueEyes a răspuns:

Buna, Alexa! Foarte frumoasa ideea ta cu jurnalulwinking Poti sa scrii in el povestea voastra pana in prezent, sa scrii tot ce insemna el pentru tine, momentele triste si momentele fericite etc.Cum ai zis tu. E ok si varianta a doua, asa vei afla ce parere are si el despre cele intamplatewinking. Deci, multumesc pentru idee big grin.Nota 10 de la mine pentru intrebare!

| Nic0L a răspuns:

happy nu prea cred ca o sa il inkante f mult baieti nu sunt ca noi happy si eu am avut ideea asta dar a sfarsit prin "pui crezi ca eu am timp sa scriu sad? mai bine iti dau un pup si iti povestesk in fata" deci. daca crezi ca el ar fi incantat da. ii scrii acolo intai ce ti-a placut la el. ce iubesti la el. apoi lasi spatiu sa scrie el despre tine.[ tu sa iti capsezi foile sa nu vada el. ] si povestea voastra. tu si el si va intalniti intr-o seara si fiecare citeste "povwstioara vazuta in ochii fiecareia"

| anonim_9938 a răspuns:

Scrie tu povestea din punctul tau de vedere si lasa-i loc si lui