| 123456_6824 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Am 16 ani si mi-am inceput viata sexuala in urma cu vreo 2 luni(cam asa). De la un timp, am sangerari si nu sunt pe probleme.Deci...e ceva in neregula.Recunosc ca nu am facut-o
protejat dar de la un timp iau anticonceptionale. Ce parere aveti? De ce am acele sangerari? La fiecare contact sexual apar.Va rog ajutati-ma.:*

2 răspunsuri:
| roxynutza a răspuns:

Parerea meaesye sa consulti un specialist ...noi nu cred ca putem sa iti dam mai multe detalii.Mai bine deloc decat informatii proaste.Noroc :*

| adryano_8812 a răspuns:

La 16 ani conceptionale(o sa te deformezi toata) e pre devreme