| AnDrEeA17_3865 a întrebat:

Am si eu o intrebare care ma nelinisteste.Acum aproximativ 2 luni mi-am inceput viata sexuala, de vreo 5-6 ori m-a durut groaznic. iar dupa ce m-am obisnuit. tot nu a fost bine caci eu nu simt aproape nimicsad. Prietenul meu mi-a zis ca e vorba de timp, dar ma simt foarte rau caci ma simt excitata si atrasa de el, dar. parca munceste degeabasad. Nu inteleg de ce.Multumesc celor care raspund!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca la consultul ginecologic facut a fost exclusa o infectie genitala si ai varsta minima la care organele genitale pot face fata vietii sexuale (17 ani si jumatate), poate fi din cauza ca nu te relaxezi suficient, ca te gandesti numai la placerea ta si nu te daruiesti, nu faci totul pentru placerea lui (caz in acre nu poti obtine, evident, placere sexuala).

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MeMyself a răspuns:

Poate ar trebui sa nu iti mai faci griji, sa incerci sa te simti bine si sa te relaxezi!
Bafta!big grin

| FORMULADTI a răspuns:

Pai poate prietenul are masinaria prea mica, sau nu o foloseste cu cap!