| ioana_6047 a întrebat:

Am aproape 20 de ani si nu mi-am inceput viata sexuala. Iar de aproximativ 3 luni de zile au inceput sa imi apara niste fire de par pe barbie si nu aveam.As dori sa stiu daca cumva acest lucru se intampla deoarece nu mi-am inceput viata sexuala caci am citit pe niste forumuri ca aceasta ar fi cauza.multumesc

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Lipsa activitatii sexuale la o persoana matura din punct de vedere sexual, poate da tulburari endocrine si modificari la nivelul sanilor, ovarelor si pielii. Asta nu inseamna ca trebuie sa sari in patul primului barbat intalnit in cale doar pentru a-ti descarca excesul de hormoni.

5 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Da, te transformi in Mos Craciun

| Muflă a răspuns:

Mai usot tipa, ca eu nu te-am insultatwinking Mos Craciun e ceva frumos

| ioana_6047 explică:

Ce raspuns de rahat dai Muflă... zici ca te-a calcat renu' pe creier!

| ioana_6047 explică:

De parca reni vezi zi de zi...

Răspuns utilizator avertizat