| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare mai mult pentru fete:fetelor, voi la cat timp dupa ce ati fost impreuna cu prietenul vostru v-ati inceput viata sexuala cu acesta?

6 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Dupa 9 lunibig grin

| elyssa20 a răspuns:

Dupa 8 luni, aveam 17 anisori. pupici.

| Pupily92 a răspuns:

Dupa 5 luni.si suntem impreuna si acum. avem 1 an.:X

| Lary23 a răspuns:

Eu 8 luni.si aveam 18 aniwinking

| a lui ;x a răspuns:

Eu sincera sa fiu dp 2 luni sh ceva m`i-am inceput viata sexuala :9 dar pana` acum sunt tot cu acel baiat. [am facut`o doar cu 1 sh de cand m`i-am inceput` viata sexuala]winking

sincera sa fiu nu exista o varsta anumewinking uh trebuie sa stii dk esti sau nu pregatita.

succes

| tania_3048 a răspuns:

Eu 6 luni si am 16 ani