| NICOLETTA2019 a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare. Ce se intampla daca imi frec clitorisul in fiecare zi, e vreo problema?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti se face pofta sa ti-l frece altcineva cu altceva.

| mihai69 a răspuns:

Depinde cu ce îl freci. Sper că nu cu șmirghel...

| Andreeush a răspuns:

Poți încerca să vezi ce se întâmplă.

| ywar a răspuns:

Te pot ajuta eu. O carnita tanara la timpul ei, face toti banii.

| Adi88 a răspuns:

Te umezesti

| SalutCeFaceti a răspuns:

E perfect! Glumesc, se poate irita dar in rest nu se poate intampla nimic.

| Toteu78 a răspuns:

Nu i bai. Dacă ai 18 ani sună mă ca îți dau eu o limbă de ajutor dacă obosești

| doctorlovebuc a răspuns:

Nu e nici o problema...e doar placere daca stii cum sa o faci.Imi poti lasa mesaj privat