| cucinella a întrebat:

Buna TPU am o problema deci cand fac dragoste nu pot obtine orgasm doar daca imi frec clitorisul, si nu mai vreau sa fac asta, ma puteti ajuta? ce pot sa fac? multumesckiss

Răspuns Câştigător
| harciog a răspuns:

Ai ramas marcata psihologic de masturbare.Il poti obtine pina la urma dar trebuie sa astepti un timp mai indelungat si nu in sensul ca nu trebuie sa faci sex ci ca nu trebuie sa-ti mai freci parascovenia.

3 răspunsuri:
| bsb a răspuns:

Depinde... de ce faceai inainte sa faci sex.

| enverhoxha a răspuns:

În general femeile nu ajung la orgasm. E normal, evoluţia nu le-a dotat cu aşa ceva findcă e inutil. Le foloseşte doar bărbaţilor, ca să-şi poată face treaba. Pentru femei e de ajuns să aibă răbdare până se termină actul sexual. De aceea natura nu le-a construit pentru plăcerea împerecherii.

Feministele susţin altceva, dar e doar o minciună ideologică. Acum 100 de ani nimănui nu-i trecea prin cap că femeile ar trebui să simtă vreo plăcere.

| miradoniz a răspuns:

hee hee tu îți dai seama ca,până acum, au răspuns numai bărbați la întrebarea asta, nu?hee hee