| AvanJogia a întrebat:

am si eu o intrebare ceva mai ciudata, parerea mea.
As vrea sa stiu cum as putea sa imi excit colega de banca fara sex, si nu suntem impreuna dar as vrea sa o excit, poate e prea mult spus dar vreau sa fac asta prin anumite gesturi si acum voi ar trebui sa imi dati acele sfaturi bune.
Totusi aici cred ca fetele stiu mai bine ceea ce le face excitate/fericite.
Dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Dorotheea21 a răspuns:

Afla care ii sunt zonele erogene si daca ai noroc ca macar una sa fie "la vedere", (gat, spate etc) ai sanse ca "din joaca" sa o exciti. Pe multe, (eu sunt inclusa) laughing ne mai excita cuvintele, asa ca o poveste inventata spusa cu arta, poate aprinde ceva daca tipa nu este excesiv de rebela. big grin

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fetele nu se excita ca baietii, doar din privit la ceva, se excita doar daca este atinsa in punctele sensibile, deci, excitare prin telepatia nu functioenaza la fete!
Cred ca trebuie sa o iei pas cu pas de la "imi place de tine, vrei sa fii prietena mea?" si in cateva luni sa ajungi sa o atungi si sa o exciti, pana atunci, nu prea ai vreo sansa sa se intample asta.

| AvanJogia explică (pentru Violleta2022):

Ai spus foarte bine ca nu doar din privir se "excita" fata, stiu nu functioneaza.
Totusi fata asta de care vorbesc eu e mai "Rebela" ca sa zic asa, te lasa sa o atingi nu pe toata lumea (Eu am atins-o ca sa zic asa dar n-are importanta)
Dar vreau sa stiu cum va face pe voi fetele baietii sa va simtiti foarte bine.
Eu de exemplu daca are nevoie de ajutor ii dau, complimente ii fac pot zice ca nu stiu un "nesimtit" care se gandeste numai la prostii.Deci m-ar ajuta daca mi-ati zice daca va place sa fiti gadilate sau mai stiu eu ce, dar asta in limita bunului simt.

| Biu009 a răspuns:

Cum a spus si Gretta, noi fetele nu ne excitam asa usor. Ok, va comportati frumos cu noi, ne faceti complimente si asta ne face sa ne simtim bine, dar nu ne excita sexual.
Totusi, de ce vrei sa faci asta?laughing Nu mai bine va cuplati si poate peste ceva timp o sa ajungeti la mai mult?

| AvanJogia explică (pentru Biu009):

I-am spus si fetei de mai sus ca nu vreau sa davin oarecum nesimtit.
Deci ce complimente, si cum va place sa fiti rasfatate/gadilate ati vrea, habar n-am ca de asta intreb.Si am uitat sa zic dar frumusetea la mine n-are nicio legatura, nu sunt urat ba chiar din contra multe fete imi zic ca sunt dragut insa pe mine ma intereseaza doar aceea fata, nu altele.

| AvanJogia explică:

Am facut cateva greseli la ce am scris mai jos si chair la intrebarea de mai sus.
Dar m-am grabit sa scriu si tastatura mea nu prea e buna unle litere nu le scrie asa usor...