| Zozoleparfumath a întrebat:

am si eu o intrebare.cu o saptamana in urma am avut un contact sexual cu prietenul meu.cu prezervativ bineinteles.la sfarsit.s-a rupt si a ejaculat. dar nu in mine, desi am vazut o picatura mica pe clt meu crying... l-am trimis la farmacie.si am luat escapelle in mai putin de 12 ore crying. dupa pastila.nu am avut sangerari, este posibil sa fi ramas insarcinata? astept un raspuns urgenttt va roogcryingcrying

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Sângerările care apar în urma adminstrării pastilei de a II-a zi, nu sunt obligatorii. Fii mulţumită că ai scăpat. Nu, nu este posibil să fi rămas însărcinată. Mare grijă de acum în colo!
O zi bună! Baftă!

| RedAppLe a răspuns:

Exista o posibilitate dar mai bine faci un test de sarcina ca sa fii mai sigurawinkingTake carebig grin

| cess a răspuns:

Nu ai ramas insarcinata :* fa-ti un test de sarcina sa fi sigura...sunt foarte ieftine si te scapa de o grija :* bafta

| compaq15 a răspuns:

Neee...

| nightcrawler441 a răspuns:

Nu ai ramas insarcinata, stai linistita, spermatozoidu` ala nu se misca el cu viteza luminii in vaginul tau si pana la ovule este drum lung pentru el de pe clitorisul tau. Nu mai te speria tongue ca nu ai ramas insarcinata tongue