| Zozoleparfumath a întrebat:

am si eu o intrebare.cu o saptamana in urma am avut un contact sexual cu prietenul meu.cu prezervativ bineintele.la sfarsit.s-a rupt si a ejaculat. dar nu in mine...desi am vazut o picatura mica pe clt meu... l-am trimis la farmacie.si am luat escapelle in mai putin de 12 ore, dupa pastila.nu am avut sangerari, este posibil sa fi ramas insarcinata? AM Ciclu neregulat, se poate sa nu imi vina luna asta?crying ast rasp va roog

3 răspunsuri:
| loveyounewyork a răspuns:

Dar esti nervoasa sau ai sangerrari anale?

| Lorah26 a răspuns:

Cu siguranta nu se va intampla nimic rau. Stai chill big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu trebuie neaparat sa ai sangerari dupa ce iei escapelle. si 100% nu esti gravida tongue nu mai sta cu grija mai ales daca ai luat pastila tongue