| Zozoleparfumath a întrebat:

am si eu o intrebare.cu o saptamana in urma am avut un contact sexual cu prietenul meu.cu prezervativ bineintele.la sfarsit.s-a rupt si a ejaculat. dar nu in mine...desi am vazut o picatura mica pe clt meu crying... l-am trimis la farmacie.si am luat escapelle in mai putin de 12 ore crying, dupa pastila.nu am avut sangerari, este posibil sa fi ramas insarcinata? astept un raspuns urgenttt va roogcryingcrying

Răspuns Câştigător
| Foxylicious a răspuns:

Buna
Iubita eu zic sa stai linistita daca prietenul tau nu a ejaculat in tine.In ziua de azi nici in prezervative nu mai poti avea incredere.Este bine ca ai luat pastila imediat ca ai avut o reactie in cazul acesta foarte buna.Stai fara griji!

6 răspunsuri:
| Anduuu a răspuns:

Stai linistita, asteapta sa-ti vina iar daca nu iti vine cumpara vreo 3 teste de sarcina de la farmacie! 3 pentru a fi sigurawinking dar, atat timpcat ai luat pastila ar trebui ca totul sa fie ok! Multa sanatate!

| simona_2792 a răspuns:

Eu una nu cred,,, atata timp cat n`a lasat in tine nu prea are cum,,, stii ca dupa ce iei pastila nu tb sa ai sangerari nimic...sa nu`ti fie rau dupa ce ai luat`o s`o vomitzi ca aia inseamna ca ai ramas...imp e sa discutzi cu baiatul cu care ai facut`o pentru ca el stie cewl mai bine daca a lasat sau nu.happyasta e parerea mea.

| bracigliano a răspuns:

Daca iti intarzie ciclul mai mult de o saptamana de la data la care ar trebui sa iti vina inseamna ca e o problema, sau incearca cu un test de sarcina.mi s-a intamplat si mie acelasi lucru cu fosta prietena dar am avut noroc ca nu s-a intamplat nimic.iti doresc si tie la fel dar nu se stie ce s-a intamplat, daca a ajuns sau nu in tine.

| nutz_3016 a răspuns:

Da, foarte posibil

| Zozoleparfumath explică:

Am ciclul neregulatsad, se poate sa nu imi vina luna asta?

| Zozoleparfumath explică:

Mi-a venit ciclul big grin deci inseamna ca nu este nici o sansa nu? plz raspp